SEO HİZMETİ

SEO Nedir? SEO Hizmeti ile web siteniz uçuşa geçsin!

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO, ingilizce adı Search Engine Optimization olan, Türkçe adıyla arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO, web sitelerine özel çalışma, standart yapıya ulaştırma, hata giderme ve genel manipülasyon uygulamaları sayesinde arama motorları arama sonuçlarında beklenen anahtar kelimelerde ilk sıralara çıkarılması işine verilen isimdir. Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralamayı yakalamk için, yardımcı tekniklerle bir web sitesine trafik artırmanın yoludur. SEO ipuçları ve stratejiler, bir web sitesinin sıralamasını etkileyen hem iç hem de dış faktörleri iyileştirmeyi amaçlayan SEO teknikleridir. Böyle bir tanımı google da kabul etmektedir. Yani google, algoritmalar doğrultusunda web sitenize yapılan çalışmaların başarı sağlayacağını kabul etmektedir. SEO Optimizasyonu, iş, müşteri, pazarlama, marka bilinci oluşturma ve hatta rekabetçilerinizi belirleyip çözüm becerileri geliştirme ile birlikte bazı web programlama uzmanlığını içerir. Arama motoru optimizasyonu büyü ya da sihirli değnek değildir ve harikalar yaratamaz. Ancak doğru ve doğal tekniklerle süreç içerisinde hedeflediğiniz sıralamaları yakalayabilirsiniz.

seo hizmeti

Müşterileriniz sizi Google, Yahoo ve Bing'de bulabiliyor mu? HD Bilşim, işletme web sitenizi bu Arama Motorlarında yüksek oranda görüntülenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Projelerimiz, bir web sitesinin arama varlığı ve varolan Arama Motoru görünürlüğüyle genel bir bakışla başlayarak, çözümün işletmenizin veya kuruluşunuzun benzersiz sorunlarına ve fırsatlarına uymasını sağlar. Stratejik hedeflerinize en uygun planı oluşturmak için, site dışı markanızı ve geri bağlantı profilinizi, yerinde optimizasyonunuzu ve web sitesi altyapısını ve kategorisel rekabet gücünü dikkate alırız. Ardından, bu planı en baştan hazırlıyoruz. Tek boyutlu herkese uygun bir standart bir strateji değil, bunun yerine sitenizin arama görünürlüğünü iyileştirmeye yönelik belirli bir eylem planı oluşturuyoruz. Sonra stratejilerimiz ve taktiklerimiz doğrultusunda ilerliyoruz ve tavsiyelerimizi uygulamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Projenin her aşamasında kişiselleştirilmiş bir hizmet sunduğumuzu sizde göreceksiniz. Kişilerin ürünleriniz veya hizmetleriniz için nasıl arama yaptığını araştırıyor ve ödeme yapan müşterilere dönüşen trafik sağlamaya odaklanıyoruz. Amacımız SEO ile size yeni müşteriler kazandırabilmektir. Google'ın bağlantıları ve içeriği konusunda daha katı hale getirmesi sayesinde, küçük işletmeler ve işletmeler için SEO stratejileri önemli ölçüde değişti. Ve işletmeler için SEO söz konusu olduğunda, nihai hedef Gerçekten Büyük olmalıdır.Web'de markanızın görünürlüğünü iyileştirirken, daha fazla Trafiği çekerek, arama motorlarından özellikler aranan ürün ve hizmet müşteri yakalama potansiyelini arttırmaktadır.

SEO Nedir?

SEO, geniş anlamda, web sitenizin kodunu, yapısını, içeriğini ve genel web varlığını, Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarının web sitenizi bulması, okuması, endekslemesi ve sıralamasını kolaylaştırmak için değişiklikler yapma sürecidir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), bir web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki yerini en üst düzeye çıkarmak için taktiksel ve stratejik çabaları tanımlar.

SEO NEDİR?

Google SEO Stratejisi

Etkili bir SEO stratejisi uygulamak, özellikle Google'ın SEO sıralama algoritmasına yapılan son güncellemelerle birlikte, açık ve kolay değildir. Alan adı yetkisi veya Google'ın dediği gibi "çevrimiçi iş otoritesi", Google'da önemli bir sıralama faktörüdür. Google'da yüksek sıralamaya sahip olmak, meta etiketleri veya anahtar kelime doldurma metnini düzeltmekten çok tatmin edici bir web sitesinin kullanıcılara sunulması ile ilgilidir.

GOOGLE SEO

Şehir Bazlı SEO Çalışması

Şehir bazlı SEO, Google'un algoritma değişikliği yapmasıyla beraber lokasyon parametresini dikkate almasıyla gündeme gelmiştir. İnsanlar artık internetten araştırma yaparken kendi lokasyonlarına en yakın yerdeki talep edilen hizmeti veren şirketi seçmektedir. Bu sebeple her şehir için yeni linkler oluşturuyor ve SEO çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

ŞEHİR BAZLI SEO
SEO
HİZMETİ

Neden SEO Yaptırmalıyım?

SEO'nun önemli bir özelliği, web sitenizi hem kullanıcılar hem de arama motoru robotları için kolaylaştırarak anlatmaktır. Arama motorları gittikçe sofistike hale gelmiş olsa da, bir web sayfasını bir insanın yaptığı gibi hala göremiyor ve anlayamıyorlar. SEO, motorların her bir sayfanın ne hakkında olduğunu ve kullanıcıların nasıl faydalı olabileceğini anlamalarına yardımcı olur.

NEDEN SEO?

Seo Danışmanlığı Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) başarılı bir dijital pazarlama çabasının önemli bir bileşenidir. İyi optimize edilmiş bir web sitesi, tüm dijital pazarlama kampanyalarınız için sağlam bir platform sağlar. Harika bir SEO planı size güçlü bir rekabet avantajı sağlayabilir. SEO Uzmanı ekibimizle görüşerek web sitenizi ücretsiz analiz ettirebilirsiniz.

SEO DANIŞMANLIĞI

Bölgesel SEO Çalışması

Bölgesel SEO, geliştirmiş olduğumuz özel SEO yazılımı sayesinde tamamen organik olarak tek makeleden tüm illerde ve ilçelerde otomatik olarak oluşturulan linkler Google tarafından index olduğunda doğu bölgelerde %90 batı bölgelerde %70 oranında başarı sağladığımız referanslarımızca kanıtlanmıştır. Örneğin "seo yaptırmak" kelimesinde tüm illerde ilk sıralarda çıkmaktayız.

BÖLGESEL SEO

Web sitenizin mimarisi, tüm çevrimiçi pazarlama aşamalarını - özellikle de SEO'yu belirler. Sitenizin en iyi uygulamaları kodlama, sayfa hızı iyileştirmeleri, URL yapısı, site haritaları ve diğer pek çok husus dahil olmak üzere kusursuz standartlarla kurulmasını sağlıyoruz. Web Tasarım SEO web sitesi başlığı, açıklaması ve diğer meta etiketleri arama motorunda site konumlandırmada hayati bir rol oynar; çünkü bunlar, arama motorlarına içeriği hakkında temel bilgi sağlar. Arama motorlarında sitenizin sıralamasını belirlemede ana faktör olan web sitenizdeki içeriklerdir. İçerik aynı zamanda SEO dostu ve bilimsel açıklamalar içermelidir. HD Bilişim, içeriğinizi canlı kılmak, araştırmak ve en doğru makaleyi yazmak için özel bir ekibe sahiptir.

seo

Temelde, arama motoru optimizasyonu, işinizi zaten ürün veya hizmetlerinizi arayan kişilerin önünde koymaktır. Bunu başarmak için, sitenizin müşterileriniz için aradığı konularla alakalı ve yetkili olması gerekir. SEO hizmetlerimiz bunun gerçekleşmesine yardımcı olur. Müşterilerimizin birçoğu, web siteleri için devam eden SEO'yu gerçekleştirmek için aylık hizmeti tercih etmektedir. Konumuzun başında da söylediğimiz gibi seo bir kaç aylık süreç değildir. Evet gerekli standat SEO çalışmasını yaptırdığınızda web siteniz istenilen ya da belirli bir yükselme yaşayabilmektedir. Ancak önemli olan yakaladığınız o sıralamayı devam ettirebilmektir. Biz HD Bilişim olarak seo süresini yaklaşık olarak 3-5 ay olarak değerlendirmekteyiz. Ancak bu süreç her sektördeki şirketler için gerçerli olmayabilmektedir. SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, organik arama ihtiyaçlarınızı, web sitenizi ayrıntılı bir şekilde incelemek ve sitenizi kârlı bir hale getirebilmek için size özel bir çözüm sunmak için hazırız. İşletmenizi, Google'ın ve arama motorlarının kolayca yorumlayabileceği bir şekilde sunmaktayız ve diğer rakiplerinizin özellikle yapmadığı ya da atladığı kısımları yakalayarak SEO yapmaktayız. Web Sayfalarınızın Arama Motoru sonuçlarının ilk sayfasında görünmesini sağlamak bizim görevimizdir. Google gibi bir arama motoruna belirli bir kelimeyi veya kelime öbeğini yazarken Arama motoru tarafından endekslenen ilgili sayfaların listesi görünür. Bazı sitelerin neden bu listede diğerlerinden daha yüksek olduğunu merak ettiyseniz, cevapları arama motoru yöneticileri tarafından kullanılan taktiklerde gizlidir. Google bir web sitesinin nezaman yükseleceğine nezaman indireceğine geliştirmiş olduğu yapay zeka yazılımlar tarafından karar vermektedir. Tabiki Google istediği yükselmek için gerekli olan, Google tarafından kabul görmüş bazı standartlar mevcuttur. En başta web sitesinin ziyaretçi sayısına bakar. Ziyaretçi sayısı arttığında web sitesinin popülaritesi artacağı için yükselmesi olağandır. İşte ziyaretçisi az olan ve standartlara uygun olarak hazırlanmamış bir web sitesi ile karşılaştığımızda, işte tamda SEO zamanı diyoruz.